בייביז מזמינה אתכם לחוויה יחידה מסוגה בארץ- חנות קונספט שכולה מוקדשת ללקוח הכי מתוק בעולם- הבייבי שלכם. אצלנו תוכלו להתרשם מחדרי תינוקות וילדים שלמים ומלאים- החל מטפט ומדבקות קיר, דרך מיטת תינוק וכלה במדפים, דובי ואפילו שמיכי.

 

לכל בייבי אופי אחר, ולכן גם אצלו תוכלו למצוא חדרים שונים בעיצובים משתנים, חומרים אחרים, גדלים וצבעים, אבל רק דבר אחד לא משתנה לעולם- איכות המוצרים.

 

אנחנו מבטיחים לכם ולבייביז שלכם חוויית שירות אחרת, וחשוב עוד יותר- הנאה ממוצרים בטיחותיים, איכותיים, פרקטיים ומעוצבים לעילא.

 

הסתכלנו בעולם, חקרנו, בחרנו, נסענו והבאנו לכם את מותגי העל בעולם התינוקות והילדים, אבל לא רק- גם מוצרים כחול לבן, ישראלים לחלוטין, שנוצרו כאן, בבית שלנו.

 

בכל מחלקה שתבחרו לשוטט בה תוכלו למצוא את נבחרת החלומות של הבייביז שלכם- ריהוט וחדרי שינה, טטרות ומצעים, שמיכות, מזרני פעילות, בובות, אקקססורייז מתוקים לחדר, תאורה, ציוד משלים ובקיצור- הכל. לא עוד מעברים בין חנות לחנות בחודשי הריון מתקדמים, לא עוד רשימות וכתובות- מיטה מכאן וטטרה משם. מהיום למסעות האלה יש רק כתובת אחת- בייביז.

 

אם במוצרים המיובאים, אם במוצרים המיוצרים על ידנו ואם באלה של מותגים ישראליים- כולם מוקפדים עד לפרט האחרון, תוך דגשים על רמות גימור גבוהות ובלתי מתפשרות.

 

נשמח לראותכם גם בעולם האמיתי!

חנות הדגל שלנו נמצאת ביפו, ברחוב יהודה מרגוזה 15

לפרטים נוספים, שאלות, עצות והזמנות התקשרו אלינו-

שואו רום טלפון- 03-5608650

שירות לקוחות אתר- 053-3000100